Mokré čištění koberců Praha

Mokré čištění koberců Praha je zárukou perfektního výsledku

Čistíte koberce sami a máte pocit, že domácím čištěním nedosahujete uspokojivých výsledků? Chcete obnovit barvu a svěžest koberců ve vaší firmě? Nezkoušejte domácí tepovače nebo klasické vysavače s možností mokrého čištění a svěřte tuto práci profesionálům. S mokrým čištěním koberců Praha získáte podstatně vyšší účinnost a viditelný efekt čištění. Špičkové vybavení umožňuje odsátí většiny roztoku z koberce, takže koberec rychle schne a nemohou vznikat plísně a zápach.

Čím se mokré čištění liší od klasického čištění

Mokré čištění Praha vám umožní čištění kobercú v jakoukoli roční dobu. Při ručním čištění se vám podaří narušit znečištění koberce, ale neodsajete dostatečně čisticí roztok, takže část nečistot v koberci zůstane a zaschne. Koberec je po ručním čištění mokrý a hrozí zatuchnutí a vznik škodlivých plísní. To se při profesionálním mokrém čištění nemůže stát. Technika, kterou používá mokré čištění Praha, má vysoký výkon, který zaručuje skoro dokonalé odsátí čisticího prostředku i nečistot.

Techniku mokrého čištění ocení alergici

Pro alergiky a osoby s onemocněním dýchacích cest je čisté prostředí velice důležité. Koberce bývají označovány za lapače prachu. Je nutné je pravidelně vysávat jak suchým, tak mokrým způsobem. Má-li být koberec vyčištěn opravdu do hloubky, musí nastoupit odborníci s patřičným vybavením. Mokré čištění koberců Praha právě takovou technologii nabízí. K účinným čističům patří také vhodné chemické prostředky, jejichž profesionální použití je bezpečné a velice efektivní.

Oživte také barvu a vzhled koberce

Odborní pracovníci, výkonné přístroje a kvalitní chemické prostředky, které používá mokré čištění koberců Praha, vám nabízí i odstranění skvrn, mastnoty a pachu i z hloubky koberce. Zmizí i jinak těžko odstranitelné skvrny, jako jsou krev, tuky, víno, propiska a podobně. Po použití vhodného čisticího prostředku koberec navíc získá krásnou vůni. Mokré čištění Praha se také postará o regeneraci vláken koberce a dodá mu nový vzhled se svěžími původními barvami