Čištění koberců Praha 10

Čištění koberců Praha 10 – koberce mohou být vždy čisté

Jste moderní a chodíte po celém bytě v botách? Nebo vlastníte firmu či kancelář, kam za vámi denně přicházejí zákazníci? Nebo jste sice zoufale nemoderní – vyzouváte se, ale přesto váš koberec, zejména máte-li malé děti nebo domácí mazlíčky, volá po důkladné očistě? Jestliže do kolonky bydliště vpisujete adresu Praha 10, nemáte vlastně žádný problém.

Na koho se obrátit

Samozřejmě se můžete spolehnout na časté televizní reklamy a různými zaručenými zázračnými prostředky se pokusit vrátit svému koberci život sami, mnohem snadnější, rychlejší a méně pracné však bude obrátit se na profesionály. A příjemná zpráva – rozhodně si to můžete dovolit, čištění koberců není záležitost, která udělá ve vaší peněžence nesnesitelný průvan. V Praze 10 existuje celá řada firem, které se čištěním koberců zabývají, a navíc vám mohou poskytnout i množství doplňkových služeb - vyčištění čalouněných sedacích souprav, židlí, postelí, atp., čištění koženého nábytku, eliminaci roztočů v domácnosti, někdy i kompletní úklidové služby, např. čištění a ošetření veškerých podlahových ploch nebo mytí oken.

Z čeho vybírat

Odborné firmy mívají v nabídce na výběr čištění koberců suchou i mokrou cestou a rádi vám zde poradí, který postup bude právě pro vás, vzhledem k zátěži, které jsou vaše koberce pravidelně vystaveny, ten nejvhodnější. Mimoto bývá možno dohodnout se i na impregnaci vyčištěných ploch, která do budoucna omezí jejich další znečišťování a usnadní jejich údržbu.

Kolik za to?

Cena samotného vyčištění koberce v Praze 10  zpravidla pohybuje v rozmezí 10 – 20 Kč za m2 pro domácnost, mírně vyšší může být cena v případě firemních prostor. S navýšením samozřejmě počítejte v případě, že váš koberec vyžaduje zvláštní péči, např. jde o ručně tkaný kus. K ceně čištění je pak třeba připočítat ještě dopravu, i v Praze 10 však lze najít firmy, které si tento poplatek neúčtují.